Ezt nézed:  / Poén

Poén

• A világ legviccesebb macskái

A világ legviccesebb macskái

A macskákat lehet imádni, lehet utálni, de egy biztos: annyira cukik és viccesek tudnak lenni, hogy az ember elolvad, miközben fogja a hasát a nevetéstől. Hazament már nagyanyád? Nem képes abbahagyni a gyomrozásom. Aztaaa, mekkora királyság ez a fekete pálya! Itt kellett volna kezdenem! Dugd már be azt a rohadt konnektort, most megy a Kitekat

Olvasd tovább
  • Te hogyan mutatod ki, ha tetszik valaki?

Te hogyan mutatod ki, ha tetszik valaki?

Megpróbáltuk összegyűjteni, milyen formái vannak a tetszés, szexuális vonzalom, járni akarok veled, vagy meghalok, ha nem leszel az enyém érzelmek kinyilvánításának. A hagyományos levelezős próbálkozás. Szívás, ha troll a csaj Fokozatosan környékezed meg a kiszemeltet: Te vagy a mártírok mártírja. Hátha megsajnál és rád cuppan: Kedvesen bókolsz: Nem árulsz zsákbamacskát: Humor Herold vagy? A lekoptathatatlan

Olvasd tovább
  • Túl sok Trónok harcát nézett –  megőrjíti a többi madárt ez a papagáj

Túl sok Trónok harcát nézett – megőrjíti a többi madárt ez a papagáj

Ha láttál már egy-két részt a Trónok harca című fantasy-sorozatból, valószínűleg a te fejedbe is beleragadt a főcímzene dallama. Mint ahogy Ticóéba, a nimfapapagájéba is. Legalábbis éjjel-nappal ezt fütyüli. Szürke barátja viszont halálosan bosszús lesz tőle – lehet, hogy ő egy másik sorozat híve- írja a Globoport.hu.    De nem Tico az egyetlen papagáj, aki

Olvasd tovább
  • Boldog névnapot, Ábel! De miéééért?

Boldog névnapot, Ábel! De miéééért?

Ábel névnap van, és bizony mindannyiunknak van egy Ábel nevű ismerőse. Kivételesen most nem az Ábel Anitára gondolunk, hanem Fluimucil De Miért Ábelre.    Szóval, ki mit vesz Ábelnek?

Olvasd tovább
  • Első kapcsolat – Egy hétköznapi történet!

Első kapcsolat – Egy hétköznapi történet!

Nem éreztem még ilyet, hidd el, mert én mondom, nyugodt lehetsz, bennem nem tombol a hormon. Megmutatnám neked, hogy milyen a nyelves mozgás, ám akkor lenne igazán hatalmas zsongás. Elhatároztam, hogy leteszem, Hisz tudod, a nélkülözés jó nekem. Light kaják, egyebek? Na ne! Egyék azt a verebek! Utamat járva már sok mindent láttam, a kóbor

Olvasd tovább
  • Mikulásos sapiban minden állat állati cuki

Mikulásos sapiban minden állat állati cuki

Van egyáltalán olyan állat a Földön, amelyik nem cuki? Amelyiket nem vinnéd haza és ölelgetnéd meg úgy, hogy abban az ölelésben mérhetetlen szeretet rejtőzik? Na, jó, lehet van olyan állat. De nem ezek az állatkák, akik mikulássapkát húztak egy fotó erejéig. Nézd meg őket! Imádjuk őket! :) ♥ Vajon a mikulás a piramisokban lakik?    

Olvasd tovább
  • Hétfői hangulat – Hogyan javíthatsz rajta?

Hétfői hangulat – Hogyan javíthatsz rajta?

A hétfői hangulatom vasárnap kezdődik, amikor jókedvem már javában vergődik. Értetlenek hada állandóan tépked, Ilyenkor mondhatnék fuckot néktek. Elkezdődik vele a monoton sok munka, Kilenc óra sincs, s már mindenki megunta! Haza érve, jön a sok üzi, Szia Dávid! Meglehetne bökni? Képzeletem csak téged vetít napok óta, szívem üregében édes bájital rotyog, Te vagy a

Olvasd tovább
  • A sulikezdés miatt ennyire izgatott gyereket még nem láttál!

A sulikezdés miatt ennyire izgatott gyereket még nem láttál!

A srác valóban nagyon izgatott a sulikezdés miatt, amiatt, hogy negyedikbe mehet. A Fox csatorna riportere készítette az interjút a negyedik osztályos fiúval, aki nyíltan beszélgetett a riporterasszonnyal bármilyen iskolai témáról.  – Igen, nagyon izgatott vagyok attól, hogy kezdődik a suli. Miért vagy olyan izgatott? Mert, ha ezt az osztályt elvégzem, akkor utána megyek ötödikbe,

Olvasd tovább
  • Hűtlen érzelmek – Veled is megtörténhet!

Hűtlen érzelmek – Veled is megtörténhet!

Éjjelente oly sokszor megtalálom, nappal tudja ő, hogy már várom. Olykor csendes, máskor ordibál, néha hangulata, akár az Anna-bál. Olykor a poros utakon járva, te jársz eszembe, ne kiabálj, nyugi, nem megyek verembe. Te vagy az én okosom, rejtelmes rejtvényem, hozzád láncol életem összes élménye. Mikor látlak, szívem a torkomban, lényed beleégett örökre a sorsomba.

Olvasd tovább
  • Cukiságbomba – a kutyák is jelmezt öltenek Halloweenkor

Cukiságbomba – a kutyák is jelmezt öltenek Halloweenkor

Már nem csak a gyerekek és a tinédzserek ijesztgetik a rossz szellemeket Halloween éjszakáján, erősítés gyanánt jelmezt húznak házi kedvenceikre is, hogy együttes erővel, dupla cukisággal űzzék el a gonoszt, és dobják fel a labdát: “Csokit vagy csínyt?”  :) Kérdés, hogy eb pajtásaink ezt mennyire élvezik, de megzabálnánk őket, annyira édesek! ♥♥♥   A Középsuli idén

Olvasd tovább
  • Kontraszt: Gyerekek a suli első napja előtt és után

Kontraszt: Gyerekek a suli első napja előtt és után

Van akinek még el sem kezdődött a suli, mások pedig lassan túl vannak az első teljes héten. Ki hogy viseli az első napot? Ezek a gyerekek nem túl jól. A következő képsorozatot a BoredPanda oldala állította össze olyan gyerekekről, akik most léptek be először az iskola kapuján. Úgy tűnik, hogy van olyan gyerek, aki számára komoly traumát

Olvasd tovább
  • Középsuli Rozi mindenkinek beintett

Középsuli Rozi mindenkinek beintett

Egyik szemfüles olvasónk hívta fel figyelmünket arra, hogy a Középsuli Rozija, aki Siófokon az Ezüstpart Szépe versenyen harmadik helyezést ért el, keményen beintett. Vajon kinek? Az osztálytársaknak, akik eddig állandóan csúfolták?  Hogy honnan vesszük ezt? Ha jobban megnézitek a borítóképet, észreveszitek Ti is, hogy a lúzert játszó leányzó az egyezményes “Kapd be!” jelet mutatja! Természetesen

Olvasd tovább
  • Bakik – Középsuli sorozat 28. rész – Középsuli TV

Bakik – Középsuli sorozat 28. rész – Középsuli TV

Emlékeztek még, hogy múltkor külön megjegyeztük, hogy milyen keveset bakiztak a Középsuli sorozat szereplői?:D Nos, ez a 28. rész felvételeire nem vonatkozik.:D

Olvasd tovább
  • Bakik – Középsuli sorozat 25. rész – Középsuli TV

Bakik – Középsuli sorozat 25. rész – Középsuli TV

Sokan hiányoltátok a 25. rész végéről a szokásos bakikat, de már itt is vannak.:)

Olvasd tovább
  • Bakik – Középsuli sorozat 24. rész – Középsuli TV

Bakik – Középsuli sorozat 24. rész – Középsuli TV

A Középsuli sorozat 24. részében sem volt hiány a bakikból. Nézzétek csak!

Olvasd tovább
  • Középsuli Dominik apa lett?

Középsuli Dominik apa lett?

A Középsuli Ask.fm oldalán az a hír kezdett el terjedni a hír, miszerint sorozatunk Dominikjánek van egy fia. Később már a gyerekek száma meg is duplázódott. Az első kérdezőt maguk a sorozat szereplői sem értették, hogy honnan vette az ötletet, miszerint a 17 éves fiúnak már van egy csemetéje, de annyira viccesnek találták, hogy úgy gondolták,

Olvasd tovább
  • Bakik – Középsuli sorozat 23. rész – Középsuli TV

Bakik – Középsuli sorozat 23. rész – Középsuli TV

Nyelvbotlások, elfelejtetett szövegek és közbeszólások. A Középsuli sorozat 23. részének bakijai következnek! Nevetésre felkészülni.:)  

Olvasd tovább