Ezt nézed:  / Sport

Sport

• Top 5 szerelmespár a magyar sportéletből

Top 5 szerelmespár a magyar sportéletből

Sikeresek, kitartóak és kiemelkedően teljesítenek nemcsak a sportpályán, de a szerelemben is. Következzen az öt legszimpatikusabb magyar sportolópár! 1.Dávid Kornél és Azari Fruzsina A magyar sportélet egyik kívánatos szőke hercege sajnos már megtalálta azt, akit fehér lován maga mögé ültethet. A szerencsés hölgy nem más,mint a mosolygós kézilabdás lány, Azari Fruzsina. A sportolókat nemcsak a

Olvasd tovább
  • Tornázz az orgazmusért!

Tornázz az orgazmusért!

Azt mondják, a szex akkor a legjobb, ha minden izmodat megmozgatja. Ahhoz, hogy mindenki a legjobb formáját hozhassa az ágyban, nem elég megtanulni pár mozdulatot, hiszen a kivitelezéshez nem árt egy kis erőnlét és hajlékonyság, ha nem akarod, hogy pár perc után abbamaradjon a lelkesedés. Aki szeretné felpezsdíteni a szexuális életét, annak most adunk pár

Olvasd tovább
  • Így lehetsz snowboard bajnok!

Így lehetsz snowboard bajnok!

Ha még soha nem snowboardoztál, de minden vágyad, hogy megtanulj, vagy ha már próbáltad, de jól jönne pár tipp, ez a cikk neked szól! Kezdjük az alapoknál. Mi is a snowboard? Egy táblaformájú, a havon siklásra a síléchez hasonlítóan használt, de annál jóval szélesebb eszköz, ami mára sportszerré vált, és óriási népszerűségnek örvend. Ezen a

Olvasd tovább
  • Vadvízi csúszdázás felsőfokon, avagy a riverboarding

Vadvízi csúszdázás felsőfokon, avagy a riverboarding

Ti tudjátok, hogy mi az a riverboarding? Ezt az új sportágat másnéven vadvízi csúszdázásnak hívjuk. Két francia manus – egy extrém sportoló és egy kutató – kitalálta, hogy az Aletsch-gleccseren próbálják ki magukat, ami az Alpok leghosszabb jégárja a maga 23 kilóméter hosszúságával. A két férfi itt talált egy 11 km hosszú járatot, ami úgy

Olvasd tovább
  • Díjazták a tesitanárokat, avagy miért is éri meg a Diákolimpián részt venni

Díjazták a tesitanárokat, avagy miért is éri meg a Diákolimpián részt venni

Kedden délelőtt a Magyar Tudományos Akadémia Kodály termében felsorakoztak az ország legjobb tesitanárai. Az apropó nem valami rendhagyó testnevelés óra volt, hanem a Magyar Diáksport Szövetség eseménye. Az MDSZ (amely a diáksporttal kapcsolatos tevékenységet kifejtő pedagógusok és szervezetek országos érdekvédelmi szervezete) eredményességi díjátadójára került sor ezen a januári délelőttön, ahol a tanárok és intézmények a Diákolimpián elért

Olvasd tovább
  • A sportág, amitől eszméletlen jól nézel majd ki!

A sportág, amitől eszméletlen jól nézel majd ki!

A hideg országok lakói már nagyon régen rájöttek, hogy a korizás nem csak hasznos, hanem szórakoztató dolog is. Mostanra pedig már az egész világon ez az egyik legnépszerűbb téli sport. Sokan félnek a jégen, de hogy van-e mitől, arra egy profitól kaptunk választ. Turi Petra, a miskolci szinkronkorcsolya csapat egykori tagja, aki szerint sosem késő

Olvasd tovább
  • Különleges sportra vágysz?

Különleges sportra vágysz?

A kettlebell egyedülálló módon mozgat meg, mindenki a maga céljának megfelelően tudja használni. Mindig van hova tovább, motiválttá és sikerorientálttá tesz! Gölöncsér Dániellel beszélgetett Gaál Vera. Gaál Vera: Mióta sportolsz és dolgozol edzőként, milyen eredményeid vannak? Gölöncsér Dániel: Négy éve edzősködöm, még hallgatóként kezdtem másodedzőként egy csoportos edzésen. Előtte kiskoromtól fogva sportoltam, atletizáltam, tornáztam, kézilabdáztam,

Olvasd tovább