Szegény sportolók egész nap csak edzenek, vért izzadva próbálnak tökéletes eredményt hozni az edzőjük és az országuk nagy örömére, de hol marad a szórakozás? A riói olimpián erről gondoskodnak, és nem is akárhogy.
A Tinder adatai alapján, az olimpia faluban 129%-kal nőtt az egymáshoz illő, “párosított” profilok arány, úgyhogy abban biztosak lehetünk, hogy a sportolóknak nem kell attól félniük, hogy egyedül alszanak. Az adatok alapján, van mivel levezetniük a feszültséget az éj leple alatt.
Az olimpián a sportolók összesen 450.000 kotongumit kapnak használatra a játékok idejére. Ez elég lenne az összes felnőttnek Bostonban, Berlinben és Sydneyben. Ebből 350.000 férfi koton, és 100.000 női koton, amire az olimpiák történelmében most van először példa. A londoni olimpián ehhez képest “csak” 150.000 gumit kaptak az indulók.
Néhány játékosnak a szex motivációként van jelen a játékok alatt. Sok edző csak akkor enged a játékosa közelébe más neműeket, ha azok jól teljesítettek. Lehet, hogy igazából nem is az aranyért megy a küzdelem az olimpián, hanem az utána kapott, jól megérdemelt szexért.
Matthew Syed olimpikon, az első olimpiáján, 1992-ben Barcelonában, abban a két és fél hétben többször szexelt, mint egész életében összesen addig. Szerintem már ezért megérte kijutnia.
Talán azért jött ez a sok csaj Matthew ágyába, mert, Tinder híján, erre az olimpiára kifejlesztettek kifejezetten a sportolóknak egy e-mail programot, amivel egymásnak tudtak küldeni üzenetet, és a rendszerben fordító program is helyett kapott a sok különböző nyelvet beszélő atléták kedvéért.
Seoulban, az 1988-as olimpián olyan sok használt kotongumit találtak az angol csapatok tetőteraszain, az úszóversenyek után, hogy megtiltották ennek az új sportnak, a tetőteraszi szexnek a gyakorlását.
Ne felejtsük ki a legjobb melót a riói olimpián: a srác, akinek az a dolga, hogy kotongumikat osztogasson a sportolóknak.
Borítókép: marca.com